Mulčiavimas

Dirvožemio mulčiavimas yra puiki priemonė apsaugoti viršutinį dirvožemio sluoksnį nuo vandens išgaravimo ir didelių temperatūros svyravimų. Grunto padengimas kokybišku mulčio mišiniu užtikrina gerą oro cirkuliaciją, apsaugo nuo piktžolių ir suteikia gražų estetinį vaizdą.

mulciavimas, grikiu lukstai, mulcias

Kokį variantą rinktis?

Visi pasirinkimai yra tinkami. Svarbiausia, kad augalas tas augimo sąlygas, kurios yra artimiausios pagal jo savybes. Visgi, lengviausia nesuklysti, pasirenkant universaliausią ir visiems tinkamą mulčio rūšį.

Grikio lukštas – tobula vertė.

Kiekviena mulčio rūšis turi savų pliusų ir minusų, bet visas organines rūšis sieja viena bendra savybė – jie rūgština dirvožemį. Grikių lukštai yra viena iš nedaugelio organinių medžiagų, kuri puikiai tam tinka ir yra pati neutraliausia medžiaga vertinant jos įtaką dirvožemio PH.

Grikių lukštai puikiai tinka braškynų ir kitų uoginių kultūrų, gėlynų ir darželių, bei kapaviečių padengimui. Taip išlaikysite visas produktyviausias ir derlingiausias žemės savybes, apsaugosite nuo piktžolių, bei turėsite dekoratyvų vaizdą.

Pirkite geriausia kaina su pristatymu.

MB „Judraksa“ galite įsigyti grikių lukštų pačia geriausia kaina su pristatymu į bet kurią Lietuvos vietą. Pats optimaliausias perkamas kiekis su pristatymu 160maišų. Į vieną maišą telpa 10kg. (apytiksliai 90-100ltr.) Bet esame pasiruošę pateikti jums palankų pasiūlymą ir dėl kitų kiekių. pas mus parduodami lukštai yra išvalyti nuo kitų organinių maistinių priemaišų ir tinka netgi pagalvių gamybai.

mulcias su pristatymu

Galite pirkti E-SHOP
pas mūsų partnerius
DuliArt E-SHOP Grikių lukštai 160maišų su pristatymu.
DuliArt E-SHOP Grikių lukštai 10kg Lietuvos paštu.
DuliArt E-SHOP Grikių lukštai 5kg. Omniva

Daugiau informacijos šaltinių apie mulčiavimą.
Mano namai – straipsnis apie mulčiavimo naudą.
Sodas ir daržas – apie tai kaip mulčiuojama.
Video reportažas – apie mulčiavimą